Ab Rocket Twister Masajlı Mekik Aleti

Ab Rocket Twister

Döner Koltuklu

Masajlı Mekik Aleti

229,00 TL
59,00 TL + Kargo Ücreti 5,9 TL.
7087
44
-:
:
-
 
 

Ab Rocket Twister Masajlı Mekik Aleti

Ab Rocket Twister İle Evinizin Rahatlığında Spor Yapın !

Eski mekik yöntemleri ve mekik aletleri beli ve sırtı yorarken, Ab Rocket Twister yorulan bölgelere, siz çalışırken döner başlıkları ile masaj yapar. Alt, orta, üst karın kaslarınızı ve yan bölgenizi çalıştırır. Günde 10 dakika kullanım ile daha düzgün ve kaslı vücuda sahip olmanıza katkı sağlayacaktır.

Ab Rocket Twister spor esnasında, döner başlıkları ile sırtınıza ve belinize masaj yapan, konforlu bir spor aletidir. Ayrıca 3 kademe direnç ayarı ile, çalışma sisteminizi düşük seviyeden profesyonel seviyeye çıkartabileceksiniz. Bunun sonucu olarak harika tasarımı sayesinde mekik çekmenin etkisini ve verimini arttırabilirsiniz.

Katlanabilir ve yer kaplamaz. Kullanımı kolaydır, günde 10 dakika kullanmanız yeterlidir. Pilates yardımcısı olarak kullanılabildiği gibi, karın kasları için yapılan ABS çalışmaları için de elverişlidir.

 

Yeni Egzersiz Teknolojisi: Twister!

Bu öncü özelliklere sahip alet, üst, alt, orta ve yan karın kaslarınızı çalıştırırken; sırtınızı yasladığınız dönen bantları başınızı ve boynunuzu destekleyecek ve size yumuşatıcı ve rahatlatıcı bir masaj keyfi yaşatacak!

Geleneksel karın egzersizlerinizi kolay, eğlenceli ve daha tesirli antremanlara dönüştürecek !

Ab Rocket Twister ile sadece öne ve arkaya mekik çekmekle kalmaz, aynı zamanda sağ ve sol yanlara doğru da esneme ve gerilme hareketleri yapabilirsiniz.

Twister bölümünün kilidini açın ve yanlara doğru egzersiz çalışmasına başlayın. Kısa sürede sadece ön ve arka karın kasları değil, yan karın kaslarınızdaki değişimi de gözlerinizle görecek, Ab Rocket Twister mekik aletinin yaptıklarına inanamayacaksınız!

 

 

Ab Rocket Twister'ın Etki Mekanizması

Eski mekik yöntemleri ve mekik aletleri beli ve sırtı yorarken, Ab Rocket Twister yorulan bölgelere, siz çalışırken, döner başlıkları ile masaj yapar. Alt, orta, üst karın kaslarınızı ve yan bölgenizi çalıştırır. Günde 5 dakika kullanım ile daha düzgün ve kaslı vücuda sahip olmanıza yardımcı olur. Konforlu kullanımı ile sırtınıza masaj yapar. Ayrıca 3 kademe direnç ayarı yaparak, düşük seviyeden profesyonel seviyeye çıkabilirsiniz.

Döner koltuğu sayesinde karın bölgesi yağlarını yakmanız çok daha kolaylaşırken, bel kaslarınızı da gevşetir ve güçlendirir.

 

Ab Rocket Twister Kullanımı

* Sadece oturun, gevşeyin ve arkanıza yaslanın.

* Direnç sistemi rahatça kalkıp inmenizde size yardımcı olacak

Sıradan mekik çekme yöntemleri sırtınızı yorar ve belinizde ağrılara neden olur. Buna engel olmanın en kolay yolu;

Ya mekik çekmekten vazgeçmek, ya da Ab Rocket Twister Mekik Aleti kullanmaktır.

 

Ab Rocket Twister Özellikleri ve Faydaları:

Eski mekik yöntemleri ve mekik aletleri beli ve sırtı yorarken, AB Rocket Twist yorulan bölgelere, siz çalışırken, döner başlıkları ile masaj yapar.

 • Karın bölgenizdeki ve belinizin yanındaki yağlardan kurtulmanıza yardımcı olacak, yeni Twister (sağa sola dönerek, egzersiz yaptırma) özelliğide içerisinde mevcuttur.

• Alt, orta, üst karın kaslarınızı ve yan bölgenizi çalıştırır.

• Düzenli kullanım ile daha düzgün ve kaslı vücuda sahip olmanıza yardımcı olur.

• Konforlu kullanımı ile sırtınıza masaj yapar.

• Ayrıca 3 kademe direnç ayarı yaparak, düşük seviyeden profesyonel seviyeye çıkabilirsiniz.

 
Her Hakkı Saklıdır © 2015  Outletimiz.com
www.kalitelimi.com | www.modayorumlar.com | www.modayorumlar.com | https://twitter.com/marcamarcacomtr | http://marcamarca.blogspot.com/ | http://festivallia.blogspot.com/